یوتیوب سیستم دریافت اعلان ها را تغییر می دهد

یوتیوب سیستم دریافت اعلان ها را تغییر می دهد


 
سازندگان یوتیوب مدت‌ هاست از سیستم تحویل اعلانات نامنظم و غیر قابل اعتماد شرکت استفاده کردند اما اکنون تغییرات جدید محصول را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا ناراحتی افراد از اعلان های بیش از حد را کاهش دهد.
بر اساس وبلاگ جدیدی که از تیم محصول منتشر شده است، اکنون اعلان ها به صورت خودکار شخصی سازی می شوند و این به این معنی است  که همه اعضای یوتیوب ویدیو های مشابهی را در صندوق خود دریافت نخواهند کرد. بر اساس این سیستم جدید و آنچه که در تئوری این موضوع مطرح شده است، به جای دریافت اعلان برای هر ویدئو جدید، افراد باید روی اشتراک کلیک کرده و آیکون زنگ طلایی را فشار دهند. در این صورت مطمئن می شوند که دریافت اعلان ها در حساب کاربری آن ها فعال شده است. در صورتی که این کار را انجام نداده و فقط دکمه اشتراک قرمز رنگ را فشار دهند، ممکن است اعلان های جدید برای ویدیو هایی که به تازگی منتشر شده اند را دریافت نکنند. البته باید گفت تغییر سیستم و روند دریافت اعلان ها برای ویدیوهای جدید باید به گونه ای انجام شود که درک آن برای افراد بسیار راحت بوده و همه بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند. 
 تغییر اعلان یوتیوب
یوتیوب اخیرا وبلاگی را منتشر کرده است و در آن ذکر کرده است که از طریق یک سری آزمایش ها و تحقیقات کاربر، این روز رسانی ها و طراحی های بصری پیاده شده اند که درک عمومی از تنظیم زنگ پیشواز را بهبود بخشیده و در واقع شمارا متوجه می کنند که درباره هر ویدئوی جدید اعلان دریافت نخواهید کرد.
زمانی که تیم محصول یوتیوب برای اولین بار این موضوع را مطرح کرد که چرا برخی از افراد ممکن است اطلاعیه ها را دریافت کرده و برخی دیگر نه، یک سوال اساسی برای افراد به وجود آمد. آیا همه افرادی که در یک کانال عضو شده اند اعلان ویدیوهای جدید را دریافت می کنند؟
 یوتیوب سیستم اعلان خود را تغییر می دهد
 پیش از این هیچ کس نمی دانست که این اعلان ها چگونه کار کرده و چه افرادی آن ها را دریافت می کنند. تحقیقات نشان داد در گذشته افراد به خاطر اعلان هایی زیادی که از کانال های متفاوت دریافت می‌کردند آزرده شده و همه آنها را غیر فعال می کنند. اما تغییر جدید به افراد اجازه می‌دهد که اعلان ها برای هر کانال را به صورت مجزا شخصی سازی کنند و دیگر مجبور نیستند برای دریافت اعلان کانال مورد علاقه خود، اعلان های کانال های دیگر را هم تحمل کنند!

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید