برنامه یوتیوب گیمینگ برای همیشه بسته خواهد

برنامه یوتیوب گیمینگ برای همیشه بسته خواهد

 
برنامه مستقل یوتیوب در سیام ماه می بسته می شود. یوتیوب سال گذشته میلادی اعلام کرد برنامه یوتیوب در ماه های آینده غیر فعال میشود چراکه وجود این برنامه فقط باعث سردرگمی در میان گیمرها شده بود. اما هدف این اپلیکیشن این بود که به گیمر ها کمک کند ویدیو های مرتبط با بازی های ویدیویی را راحت تر از همیشه پیدا و تماشا کند. در نهایت یوتیوب تصمیم گرفت این سرویس را با برنامه اصلی یکی کرده و در عوض یک هاب بر پایه وبسایت اصلی راه اندازی کرده است که با بیشتر بازی های یوتیوب هم جایگزین شده است.
 

برنامه یوتیوب گیمینگ بسته خواهد شد


سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان به هاب جدید دسترسی پیدا کرد؟ یوتیوب در صفحه راهنما، طرفدارهای بازی را به این هاب جدید هدایت می کند وهمچنین لازم به ذکر است عضویت یوتیوب و یوتیوب گیمینگ را با هم ادغام کرده است. اما این طور که به نظر می رسد افراد لیست بازی هایی که ذخیره کرده اند را از دست میدهند. همچنین در این صفحه توضیح داده شده است که برنامه یوتیوب گیمینگ به عنوان یک بازی مستقل برای گیمرها ایجاد شد تا ویژگی های جدید با توجه به بازخوردهای جامعه مورد ارزیابی قرار گیرد. در ادامه یوتیوب اعلام کرد می خواهد ساخت خانه قوی تر برای علاقه مندان به بازی های ویدویی را بر پایه وب سایت رسمی خود را ادامه دهد.
 

بسته شدن برنامه یوتیوب گیمینگ


بازی یوتیوب در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد اما با وجود اینکه یوتیوب حالت تاریک را به برنامه اضافه کرده بود تا گیمرها برای استفاده از آن مشکلی نداشته باشند، این موارد در جلب توجه گیمرها نتیجه بخش نبود. یوتیوب اعلام کرد بسیاری از کاربران درک درستی از یوتیوب گیمینگ ندارند و همچنان از اپلیکیشن برای تماشای ویدیو های مرتبط بازی های ویدیویی استفاده می کنند و هنوز متوجه نشده اند یوتیوب گیمینگ برای چه راه اندازی شده است. در نهایت باید گفت برنامه یوتیوب گیمینگ در 9 خرداد ماه غیر فعال خواهد شد.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید