با اپلیکیشن Your Phone app اعلان های گوشی اندروید خود را بر روی لپ تاپ مشاهده کنید

با اپلیکیشن Your Phone app اعلان های گوشی اندروید خود را بر روی لپ تاپ مشاهده کنید

مایکروسافت در حال ارائه به روز رسانی برای اپلیکیشن Your Phone app  در ویندوز 10 است که اجازه می دهد تا اعلان های گوشی اندروید خود را بر روی کامپیوتر مشاهده کنید.
با استفاده از این اپلیکیشن مفهوم اصلی گوشی هوشمند تغییری نکرده است و زمانی که یک گوشی اندروید را با این اپلیکیشن همگام سازی می کنید، می توانید از طریق کامپیوتر خود اعلان های گوشی اندروید خود را مشاهده کنید و به پیام های نوشتاری پاسخ دهید. اکنون با دریافت این به روزرسانی بر روی گوشی هوشمند خود این برنامه به مراتب هوشمندانه ‌تر عمل خواهد کرد و تمامی اطلاعیه هایی که در گوشی تلفن همراه خود دریافت می کنید را به شما نشان خواهد داد. می توانید پیام های نوشتاری را بخوانید و به آن ها پاسخ دهید، عکس ها را در کتابخانه دستگاه خود مشاهده کنید و حتی فایل ها را بکشید و رها کنید.

your phone app

بیشتر بخوانید:

تبدیل عکس به جدول با اپلیکیشن اکسل امکان پذیر خواهد شد

دریافت اطلاعیه ها بر روی رایانه امری بسیار خوب به نظر می رسد. اما اگر بتوان علاوه بر پیام های متنی به پیام های توییتر و واتساپ نیز پاسخ داد، عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت و کاربردی تر خواهد بود.
مایکروسافت در اوایل سال جاری اعلام کرد که قصد دارد این کار را  انجام دهد و بتوان صفحه نمایش گوشی اندروید خود را دقیقاً بر روی صفحه نمایش رایانه مشاهده کرد. و به تمامی پیام ها پاسخ داد. طبق گفته Vishnu Nath  مایکروسافت، این ویژگی ترغیب اطلاع رسانی نامیده می شود.
این قابلیت جدید که در حال حاضر بر روی نسخه بتای این اپلیکیشن  در ویندوز در حال آزمایش است، به زودی برای دیگران منتشر خواهد شد و در دسترس همه قرار خواهد گرفت. به این ترتیب در زمان کار با کامپیوتر نیازی نیست گوشی خود را همراه داشته باشید و می توانید تمامی کار های خود را از طریق کامپیوتر انجام دهید و اعلان ها را دریافت کنیدو وبه آن ها پاسخ دهید.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید