والمارت برای جلوگیری از سرقت از AI استفاده می کند

والمارت برای جلوگیری از سرقت از AI استفاده می کند

والمارت در تلاش برای کاهش سرقت و اشتباهات، از هوش مصنوعی استفاده می کند تا نظارت کاملی بر دوربین های خود داشته باشد و بتواند اطمینان حاصل کند که هر مورد در سبد خرید مشتری اسکن شده و پرداخت می شود. این فرایند در حال حاضر در بیش از 1000 فروشگاه Walmart اتفاق می افتد.
این سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی برای کنترل اسکن مواد غذایی در زمان خرید مشتری استفاده می شود و طبق الگوریتمی که دارد همه موارد مورد نیاز را برای بررسی اسکن محصولات بررسی می کند. این سیستم قادر به تشخیص اسکن وسایل خریداری شده است و  زمانی که یک آیتم اسکن نمی شود و یا از اسکن بیرون می رود، خطا را به یکی از اعضای بررسی کننده گزارش می دهد و سپس می تواند مشکل را حل کند.
طبق گفته LeMia Jenkins، سخنگوی  والمارت، این شرکت سرمایه گذاری واقعی را برای اطمینان از ایمنی مشتریان و همکاران خود انجام می دهد. طی سه سال گذشته، این شرکت بیش از نیم میلیارد دلار برای جلوگیری و کاهش سرقت ها سرمایه گذاری کرده است.
بیشتر بخوانید:
تحویل در منزل سفارشات والمارت امکان پذیر شد
استفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از سرقت در والمارت 
والمارت گفته است:"ما به طور مداوم در مردم، برنامه ها و فن آوری سرمایه گذاری می کنیم تا فروشگاه ها و اجتماعات ما را در امنیت کامل نگه دارد."
زمان های بسیار زیادی وجود دارد که موجودی فروشگاه بدون آن که پرداخت آن صورت گرفته باشد به پایان میرسد. این کار ممکن است بر اثر سرقت و یا اشتباهاتی که در زمان خرید محصولات صورت می گیرد، اتفاق بیفتد. به همین دلیل خرده‌ فروشان بسیار مشتاق هستند تا آن جایی که می توانند و ممکن است این اتفاق را کاهش دهند. والمارت به طور میانگین در حدود ۴ میلیارد دلار در سال به خاطر همین اتفاقات از دست می دهد. به همین دلیل قصد دارد تا سرمایه گذاری سنگینی برای استفاده از AI  انجام دهد تا این ضررهای مالی را کاهش دهد.
یکی از شرکت‌های فعالی که والمارت برای استفاده از فناوری های کامپیوتری برای نظارت بر فروش با آن همکاری دارد Everseen است. طبق بیان این شرکت بیشترین محصولی که برای اسکن آن مشکل به وجود آمده است، شیر است. زیرا گاهی اسکن آن سخت می شود و یا نمی توان بارکد آن را برای اسکن پیدا کرد.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید