رابط های usb که امکان ضبط همزمان چندین موسیقی را فراهم می کنند

رابط های usb که امکان ضبط همزمان چندین موسیقی را فراهم می کنند


 
اگر شما هم مانند همه موسیقی دان ها در کار خود جدی هستید، پس حتما به یک رابط USB نیاز دارید که به شما اجازه دهد با هر دستگاه میکروفونی به کامپیوتر و iPAD وصل شده و چندین آهنگ را همزمان ضبط کنید.  ما 9 رابطه صوتی را آزمایش کردیم و متوجه شدیم که همه آنها به خوبی صدا را ضبط میکنند ، اما Focusrite Scarlett 2i2  بهترین ترکیب از ویژگی هایی همچون قابلیت حمل و استفاده آسان را فراهم می کند.
Focusrite Scarlett 2i2  رابط USB مورد علاقه موسیقی دان هایی است که می خواهند به طور همزمان چندین آهنگ را در یک کامپیوتر ضبط کنند. با توجه به ورودی های منطقی و همچنین دکمه های تنظیمی که در آن قرار دارد این وسیله  به آسانی راه اندازی شده و استفاده از آن برای ضبط موسیقی و آهنگ های الکتریکی در هر ایستگاه کاری صوتی دیجیتال راحت است.   این رابط با macOS، IOS  و همچنین ویندوز کار می کند.  از جمله ویژگی های می توان به جمع و جور بودن و وزن سبک آن اشاره کرد. سبکی این دستگاه در حدی است که می توانید همواره آن را در یک کوله پشتی یا چمدان برای جلسات ضبط موبایل حمل کنید.  همچنین دارای یک رابط MIDI  است. اما اگر ابزار های قدیمی تر MIDI را داشته باشید این موضوع مشکلی را برای شما به وجود نخواهد آورد.
 رابط های usb برای ضبط همزمان چندین آهنگ
اگر Focusrite 2i2  در دسترس نباشد، و یا تعداد زیادی آلات قدیمی تر با  اتصال ۵ MIDI  را داشته باشید، در این صورت PreSonus AudioBox iTwo  جایگزین خوبی برای شماست.  این دستگاه کارایی ipad را دارد و مانند 2i2  قابل حمل است.
 usnهای ضبط کننده موسیقی
این USB  مناسب چه افرادی است ؟
اگر شما تازه شروع به کار ضبط و یا تولید موسیقی کرده اید، ممکن است خیلی به این رابط صوتی نیاز نداشته باشید چرا که می توانید کار خود را با یک نرم افزار رایگان، میکروفون ارزان قیمت USB که به طور مستقیم به کامپیوتر وصل می شود و همچنین  کنترل MIDI  به راحتی انجام داده و موسیقی خود را با دوستان و افراد نزدیک خود به اشتراک بگذارید.
هنگامی که کمی آماده تر شده و به طور جدی کار ضبط موسیقی را دنبال کنید، حتما متوجه کم و کاستی های این روش خواهید شد. علاوه بر اینکه در هنگام ضبط صدای خواننده مشکلاتی را ایجاد می کند، در یک زمان تنها می توانید یک موسیقی را ضبط کنید. اگر شما بخواهید همزمان با خواندن و نواختن گیتار صدای تولید شده را ضبط کنید، که البته این کار باعث طبیعی تر شدن موسیقی هم می شود، با دستگاه های دیگری که اکنون موجود است قادر به انجام آن نخواهید بود و اگر به صورت تصادفی اشتباهی را مرتکب شوید، مجبور می شوید آن قسمت را دوباره ضبط کنید.
اما رابط usb صوتی به شما امکانات انعطاف پذیرتری را برای ضبط چندین آهنگ در یک زمان قرار میدهد و همچنین قابلیت ویرایش هر صدا را به صورت مستقل فراهم می کند.
 
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید