اسکایپ ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش در تماس های ویدیویی را عرضه خواهد کرد

اسکایپ ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش در تماس های ویدیویی را عرضه خواهد کرد


اپلیکیشن هایی مانند VNC و اتصالات از راه دور دسکتاپ همواره برنامه های گرانبهایی برای برطرف کردن مشکلات و ناراحتی های پدر و مادرها بوده است. ویژگی جدید اسکایپ که در واقع نحوه استفاده از دستگاه های هوشمند را به کودکان آموزش می دهد به زودی به بهترین قابلیت تبدیل خواهد شد. چرا که این دستگاه ویژگی به اشتراک گذاری صفحه نمایش را در جدیدترین نسخه های ios و اندروید ارائه خواهد داد.
مایکروسافت در سال های اخیر کارایی های برنامه اسکایپ را به میزان زیادی ارتقا داده است و این برنامه اکنون در تماس های تصویری، تا ۵۰ کاربر در یک زمان را پشتیبانی می کند( البته بعید به نظر می رسد کسی بخواهد با این تعداد افراد در یک زمان صحبت کند). ویژگی که آن را ممتاز میکند استفاده از هوش مصنوعی برای تار کردن پس زمینه صفحه نمایش در تماس های ویدئویی است که در مقاله"اسکایپ ویژگی تار کردن پس زمینه را در تماس های تصویری ارائه کرد"به طور کامل به آن پرداخته شده است. در نسخه جدید ios و اندروید اسکایپ کاربران میتوانند صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود را در طول یک تماس ویدئویی به اشتراک بگذارند. مایکروسافت می گوید با این ویژگی افراد میتوانند جلسات کاری خود را به راحتی در اسکایپ برگزار کرده و پاورپوینت آن را هم ارائه دهند چون با وجود ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش هر شخصی می تواند پاورپوینت را در گوشی خود اجرا کرده و در نهایت تمامی افراد قادر به دیدن آن هستند.
 

ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش


اما قدرت واقعی این ویژگی را افرادی درک میکنند که با افراد میانسال خانواده و یا دوستان خود از طریق گوشی های هوشمند تماس تصویری برقرار می کنند. آنها همواره نیاز دارند عمل کرد برنامه را برای افراد میانسال توضیح دهند که البته این کار با چالشهایی هم روبهرو میشود. چراکه ممکن است نتوانند کارکرد آن را به صورت واضحی توضیح دهند. با وجود این قابلیت شخص صفحه نمایش گوشی خود را به اشتراک گذاشته و فرد مقابل همزمان با شنیدن دستورات  آنها را به صورت عملی روی گوشی خود مشاهده کرده و در نتیجه آموزش موفق تری را پشت سر خواهند گذاشت.
ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش تنها در نسخه8.3 بتا  فعال شده است بنابراین اگر می خواهید از این ویژگی استفاده کنید باید در برنامه skype insider، در صورتیکه عضو نیستید، ثبت نام کنید. اما یکی از اعضای اصلی تیم اسکایپ گفته است اگر تنها چند هفته منتظر بمانید، این ویژگی در نسخه رسمی نرم افزار رونمایی میشود  و همه افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید