سامسونگ مواد قابل بازیافت را جایگزین مواد پلاستیکی محصولات می کند

سامسونگ مواد قابل بازیافت را جایگزین مواد پلاستیکی محصولات می کند

سامسونگ در حال کنار گذاشتن بسته بندی های پلاستیکی مورد استفاده در بسته بندی محصولاتش است و می خواهد در ۶ ماه آینده ۲۰۱۹ آنها را با موادی پایدار و سازگار با محیط زیست جایگزین کند.
شرکت کره جنوبی اعلام کرد که تیمی را برای در نظر گرفتن راه های خلاقانه بسته بندی سبز تشکیل داده است و می خواهد تمام بسته بندی های پلاستیکی گوشی های هوشمند و تبلت هایش را کنار بگذارد.
 سامسونگ مواد پلاستیکی را جایگزین مواد سازگار با محیط زیست میک ند

سامسونگ گجت ها را هم تحت تاثیر قرار داده است

او گفته است که قالب های خمیری جایگزین نگهدارنده های پلاستیکی می شوند همچنین مواد پلاستیکی شارژرها هم کنار گذاشته خواهد شد اما در موارد دیگر برای مثال نوارهای پلاستیکی ورزشی به همان صورت باقی خواهد ماند اما مت های ورزشی پایان خواهد یافت.
همچنین برای سایر محصولات سامسونگ مانند نوار پلاستیکی یخچال ها، تلویزیون ها و ماشین های لباسشویی در بین بسیاری از لوازم های خانگی، مواد پلاستیکی جایگزین ضایعات پلاستیکی و یا موادی مانند نشاسته یا نیشکر ساخته شدند.
 

مواد پلاستیک سامسونگ جایگزین مواد سبز می شود


سامسونگ همچنین اعلام کرد که از بسته بندی کاغذی که توسط سازمان های زیست محیطی تایید شده است، استفاده خواهد کرد. هدف این شرکت این است که پس از ۱۱ سال، هفت و نیم میلیون تن محصولات خام را جمع آوری کرده و از ۵۰۰ هزار تن پلاستیک قابل بازیافت استفاده کند.
رئیس مرکز رضایت مشتریان سامسونگ گفت که تعهد این شرکت حل مشکلات زیست محیطی امروز جهان است. همچنین مقام رسمی آن توضیح داد در آینده برای انتقال مواد پایدار به محیط زیست تلاش بیشتری خواهد کرد حتی اگر این به معنای هزینه بیشتر باشد.
با این حال مشخص نیست که آمادگی این شرکت برای پرداخت هزینه های اضافی برای مواد سازگار با محیط زیست به افزایش قیمت و یا پرداخت هزینه های بیشتر برای خرید محصولات منجر خواهد شد یا نه.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید