تعویض باتری گوشی های ال جی G8 باعث آتش سوزی می شود

تعویض باتری گوشی های ال جی G8 باعث آتش سوزی می شود

 
نرم افزار های ال جی گاها این احساس را در افراد ایجاد می کنند که چندین سال است با تکنولوژی پیش نرفته اند. در دوره ای که همه شرکت ها از جمله ال جی پیشرفت زیادی از دوره گوشی هایی که قاب پشت آنها جدا میشدند، داشتهاند همچنان نگرانیهایی درباره خارج کردن باتری ال جی وجود دارد. در حالی که برای اکثر گوشی های ال جی این موضوع مطرح شده است، اما این امر برای مدل G8 فاجعه ای را به وجود آورده است!
تقریبا باتری های بیشتر گوشی هایی که امروزه خریداری میکنید، در آن تعبیه شده است، اما این به معنی غیر قابل تعویض بودن آنها نیست. شما می توانید به راحتی دستگاه خود را به یک مرکز تعمیر مجاز برده ، و یا اگر به دنبال ماجراجویی های بیشتر هستید می توانید یک باتری جدید را به صورت آنلاین خریداری کرده و تعویض کنید. فکر می کنم عذاب آور بودن گارانتی دستگاه های هوشمند هم برای همه امری واضح و روشن است!
 باتری های g8 الجی غیر قابل تعویض است
با این حال به نظر می رسد ال جی قصد داشته است در مورد باتری های G8 شوخی کند. انگار این باتری ها در جای خود با چسبی دائمی و بسیار محکم قرار گرفته اند. بهتر است برای در آوردن باتری های آن تلاش نکنید. چرا که هر نوع حرکتی و یا تلاشی که برای خارج کردن باتری انجام دهید، تنها باعث خم شدن باتری شده که این امر ممکن است لایه های آند و کاتد را  به هم متصل کند و در نهایت باعث ایجاد جرقه و حتی انفجار میشود. بنابراین اگر یک دستگاه G8  را خریداری کردید، به نفع شماست که هیچ تلاشی برای خارج کردن باتری آن نکنید.
انفجار باتری گوشی الچی g8 
اما در کنار این موضوع، جدا کردن سایر قطعات G8  بسیار آسان است. ساختار درون آن بسیار مدولار است. بنابراین جایگزین کردن هر بخشی که دچار مشکل یا شکستگی شده است بسیار راحت انجام می شود. البته بجز باتری آن!
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید