به روز رسانی جدید واتساپ به شما اطمینان می دهد تصاویر برای مخاطب اشتباه فرستاده نشود

به روز رسانی جدید واتساپ به شما اطمینان می دهد تصاویر برای مخاطب اشتباه فرستاده نشود

 
برای همه ما پیش آمده که  به طور ناخواسته تصاویری را برای افرادی فرستاده ایم که  قصد انجام آن را نداشتیم و در واقع اشتباهی پیش آمده است. خوشبختانه برنامه پیام رسان محبوب واتساپ، اکنون قابلیت جدیدی را به وجود می آورد که می تواند این مشکل را برای شما برطرف کند.
 بروزرسانی جدید واتساپ برای اندروید  به گونه ای است که کاربر هنگام ارسال عکس باید دو بار روی نام  شخصی که میخواهد عکس را برای او ارسال کنند ضربه بزند.
 ویژگی جدید واتساب برای ارسال عکس
با این ویژگی جدید دیگر در هنگام  ارسال اشتباه عکس ها پیش نمی آید و در نتیجه دیگر احساس خجالتی را که پس از ارسال اشتباهی عکس برایتان پیش می آمد، تجربه نخواهید کرد! در حال حاضر برنامه  هنگامی که می خواهید تصویری را انتخاب و ویرایش کنید، تصاویر مخاطبین را در بالا و سمت چپ صفحه نمایش می دهد. این ویژگی بسیار کاربردی است و جایگزین ساده ای برای پاک کردن پیام ها پس از ارسال اشتباه آن ها است و دیگر باعث سردرگمی گیرنده پیام هم نخواهد شد.
 به روز رسانی که در حال حاضر برای  سیستم عامل اندروید نسخه بتای واتساپ اجرا می‌شود، نام مخاطب را در زیر کپشن در صفحه نمایش، نشان می دهد. در نتیجه کاربر  از اینکه به چه شخصی عکس و یا ویدئویی ارسال می‌کند مطمئن خواهد شد.
 عدم اشتباه ارسال عکس در واتسپ
در کنار این ویژگی، ویژگی تصویر در تصویر هم اضافه شده است که این امر به کاربران اجازه می‌دهد هنگامی که برنامه در حال اجرا است فیلم ها را در پس زمینه تماشا کنند در واقع کاربران از این پس می توانند هنگام پخش ویدئو  به گفتگو بپردازند و همچنین از برنامه های دیگر هم استفاده کند. هر دوی این ویژگی‌ها بخشی از آخرین آپدیت بتا نسخه 2.18.301 واتساپ برای اندروید است. اما هیچ اطلاعاتی در مورد زمان به روز رسانی آن درiOS ارائه نشده است.
واتساپ در طول این سال‌ها تا به حال به روز رسانی های جالبی داشته است. این برنامه پیام رسان همچنین تعداد پیامهای فوروارد شده را هم محدود کرده است تا از گسترش اخبار جعلی جلوگیری کند. همچنین این شرکت اعلام کرده است که علیه افرادی که از برنامه برای ارسال پیام های اسپم به صورت خودکار استفاده می کند، اقدام قانونی خواهد کرد. علاوه بر این، واتساپ که متعلق به فیس بوک است، از سال آینده شروع به نشان دادن تبلیغات در قسمت status خواهد کرد که چیزی شبیه به استوری های اینستاگرام خواهد بود.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید