ال جی از نخستین ربات های محافظ مبتنی بر شبکه 5G رونمایی کرد

ال جی از نخستین ربات های محافظ مبتنی بر شبکه 5G رونمایی کرد

این ربات ها به گونه ای طراحی شده اند تا انبار ها و سایر مکان ها را بگردند و هر چیزی را بخواهیم پیدا کنند.ال جی با شرکای کره ای SK Telecom برای این پروژه همکاری می کند. ال جی در حال برنامه ریزی برای ساخت ربات های مستقل مبتنی بر شبکه ابری است که به شبکه  5G SK Telecom متصل می شود و به روز رسانی ویژگی های ربات ها در این شبکه دانلود می شود.
این شرکت ها گفتند که ربات های جدید ال جی برای شناسایی ناهنجاری ها و گشت زنی برای امنیت 24 ساعت روز و در 7 روز هفته در تسهیلات و انبارها استفاده می شود. تکنولوژی رمزنگاری کوانتومی سرویس ربات را امن خواهد کرد.

ربات 5G ال جی

بیشتر بخوانید:

ربات بازیافت می تواند از حس لامسه برای تفکیک زباله ها استفاده کند

SK Telecom همچنین می خواهد از فناوری هوش مصنوعی داخلی خود، Interference Accelerator و Cloud AI برای این پروژه استفاده کند، که گفته می شود نه تنها بهبود پردازش اطلاعات روبات ها را بهبود می بخشد، بلکه از ارتباط بین روبات های مختلف نیز پشتیبانی می کند.
الجی و SK Telecom همچنین به دنبال ایجاد یک پلت فرم hyperspace هستند که آنها "eSpace" نامیده اند. ربات های آنها با جمع آوری عکس ها و داده های فضایی برای ساختن  eSpace، دنیای واقعی را کپی خواهند کرد، و سپس شرکت ها هزینه بیشتری برای خدمات فضایی مجازی خواهند پرداخت.
همانطور که پیشتر گوشی های مجهز به فناوری 5G ارائه شد، ال جی نیز ربات هوشمند CLOi و یک ربات پوشیدنی برای پشتیبانی کار ارائه می دهد که CLOi SuitBot نامیده می شود.
ال جی در سال گذشته یک بخش رباتیک جدید ایجاد کرد و در سال 2017 مجموعه ای از ربات های تمیز کننده و راهنمای آن را در فرودگاه بین المللی اینچون مستقر کرد. همچنین در زمینه ربات ها برای رستوران ها نیز کار می کند.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید