معرفی استارتاپ گوگل به نام Dunzo

معرفی استارتاپ گوگل به نام Dunzo


 در حدود ۴ سال پیش یک سرویس نسبتا ناشناخته تلاش می‌کرد وظایف مختلفی را که مردم از طریق گروه های واتس اپ انجام می دادند، انجام دهد. این سرویس در حدود یک سال ادامه پیدا کرد و همزمان بنیانگذاران آن را به آرامی روی تکنولوژی برای ساخت نسخه رسمی تر آن کار می کردند. پیشنهاد می کنیم مقاله "چرا واتس اپ یک پیامرسان امن نیست ؟" را هم مطالعه کنید.
 امروزه این سرویس Dunzo نامیده می شود که برنامه ای برای انجام وظایف اولیه مصرف کنندگان است. علاوه بر این Dunzo برای تحویل مواد غذایی، تاکسی های دوچرخه و تحویل خار و بار نیز استفاده می شود. همچنین از الگوریتم های پیچیده یادگیری ماشین (که به عنوان زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی یا الگوریتم های هوش مصنوعی شناخته می شود) برای انجام تمام این موارد استفاده می کند.
 

استارتاپ گوگل به نام Dunzo


Mukund Jha مدیر فناوری و یکی از بنیانگذاران Dunzo گفت: این برنامه می خواهد همه چیز را که برای رفتن از نقطه A به نقطه B نیاز است انجام دهد. در حال حاضر حدود دو میلیون معاملات انجام می‌شود و امید است تا پایان سال به 7 میلیون افزایش یابد. در واقع Jha می گوید: این شرکت در ۱۸ ماه گذشته 30 برابر رشد کرده است و نمونه کارها و احتمالا خدمات جدیدی را اضافه کرده است.
 

استارتاپ dunzo


ما تصمیم گرفتیم برای مدت زمانی طولانی در شهر بنگالورو تمرکز کنیم. چون راه اندازی شهری بلافاصله پس از شهر دیگر امکان پذیر نیست. Jha می گوید: این باعث می شود که ما بنیادی قوی تر یا یک پایگاه قوی داشته باشیم. در واقع تمرکز عمیق روی شهر بنگالورو باعث می شود اطلاعات ما در این مورد کامل شده و همه نیازها شبه طور کامل شناخته شود و به عنوان یک نقشه برای راه اندازی شهرهای آینده عمل می کند. در حال حاضر کاربران می توانند از Dunzo برای تهیه بسته های محلی، سفارش غذا، خرید مواد غذایی و موارد دیگر استفاده کنند. Dunzo استارتاپی از سوی گوگل است که تا سال ۲۰۱۷، ۱۲ میلیون دلار افزایش داشته است.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید