گوگل در حال اضافه کردن فاوآیکن ها به نتایج جست و جو است

گوگل در حال اضافه کردن فاوآیکن ها به نتایج جست و جو است

گوگل به زودی ظاهر جدیدی را در نتایج جستجو به نمایش میگذارد که شامل اضافه شدن فاوآیکن ها به SERP ها است.
پیش از ارائه این ظاهر جدید برای نتایج جست و جو، نام سایت در زیر عنوان و با رنگ سبز نمایش داده می شد. با ارائه به روز رسانی جدید نام وب سایت به همراه فاوآیکن آن در بالای نتایج جستجو نشان داده می شود. با استفاده از این طراحی جدید ، نام تجاری وب سایت در جلو و مرکز میتواند قرار بگیرد تا به کاربر کمک کند درک بهتری از آنچه که نمایش داده می شود داشته باشد و همچنین دقیقا بدانند که اطلاعات از کجا می آیند و چه صفحه ای از نتایج جست و جوی پیش رویشان، اطلاعاتی که میخواهد را دارد.
گوگل اظهار داشته است که این ظاهر جدید برای جستجوگران بسیار مفید است، چرا که می توانند صفحه نتایج جست و جو را به راحتی و با یک نگاه اسکن کنند و تصمیم بگیرند که اطلاعات مورد نظر خود را از کدام منبع دریافت کنند.  همچنین این ظاهر جدید بر روی نحوه نمایش آگهی های تبلیغاتی گوگل نیز تاثیر می گذارد. اکنون یک برچسب سیاه "Ad"  جایگزین برچسب پیشین سبز رنگی می شود که گوگل در سال 2017 برای نخستین بار آن را ارائه داده بود. در حال حاظر برچسب به همراه رنگ سیاه جدید، در بالای تبلیغ  نمایش داده می شود و در ادامه این برچسب URL نیز نمایش داده می شود.
بیشتر بخوانید:

سفارش غذا از طریق GOOGLE MAPS امکان پذیر می شود
 اضافه شدن فاوآیکن به نتایج جست و جو گوگل
در ادامه این تغییرات، متن آگهی ها نیز در زیر برچسب Ad نمایش داده می شود که باعث می شود تبلیغات در نتایج جستجو بهتر و آسان تر دیده شوند. 
گوگل اظهار داشته است: " همان طور که ما در تلاشیم تا قالب جدید و سودمندی را برای تمامی محتواهای وب از خرید بلیط فیلم ها تا پادکست ها  ارائه دهیم، این ظاهر جدید به ما قابلیت اضافه کردن دکمه های بیشتر و پیش نمایشی مفیدتر برای جستجوهای کاربران ارائه می دهد و همچنین احساس بهتری از محتوای صفحات وب به همراه منبع اطلاعات ارائه می دهد."
چگونه فاوآیکن را برای نتایج جست و جو ارائه دهیم؟
اگر سایت شما یک فاوآیکن داشته باشد، که در واقع باید نمایشی بصری از نام تجاری شما باشد، باید برچسب <link> را به همراه syntax های مربوط به آن به هدر اضافه کنید. وقتی خزنده گوگل صفحه شما را بررسی کند به دنبال این فاوآیکن خواهد گشت و آن را اضافه می کند. 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید