گوگل ویژگی سرعت سنج زنده را به گوگل مپ اضافه کرده است

گوگل ویژگی سرعت سنج زنده را به گوگل مپ اضافه کرده است


گوگل اخیراً ویژگی جدیدی را به برنامه اضافه کرده است که از طریق آن می توانید به صورت زنده سرعت خود را روی نقشه ببینید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا سرعت خود را در محدوده سرعت نگه دارید.  Android Police گزارش می دهد که این ویژگی را می‌توان از منوی تنظیمات ناوبری  برنامه در تنظیمات روشن و یا خاموش کرد و پس از آن در حین سفر، ماشین در گوشه پایین سمت چپ برنامه نمایش داده می شود.
 این ویژگی مانند سایر امکاناتی است که قبلا هم برای اولین بار در برنامه ویز ایجاد شد و سپس گوگل آن را به سرویس خود اضافه کرد. ما قبلا هم ویژگی‌هایی مانند محدودیت سرعت را در برنامه ها دیده ایم. در کنار آن امکانات دیگری مانند گزارش حادثه وجود داشته است که شما را از بروز حادثه در طول جاده آگاه کرده، ایست های بازرسی پلیس و همچنین دوربین های سرعت را روی نقشه نمایش می دهد. 

ویژگی سرعت سنج در گوگل مپ
 گوگل مپ ویژگی سفارشی کردن نماد کنترلی را هم به برنامه اضافه کرده است
البته به نظر نمی رسد که این ویژگی اکنون در همه جا در دسترس باشد. Android Police می‌گوید که کاربران گزارش کرده‌اند این قابلیت در آرژانتین، استرالیا، بلژیک، کانادا، جمهوری چک، آلمان، هند، هلند، لهستان، پرتغال، سوئد، تایوان، انگلستان و ایالات متحده قابل استفاده است.
گوگل در صفحه پشتیبانی خود بیان کرده است که قابلیت محدود کردن سرعت فقط برای دریافت اطلاعات ارائه شده است و با وجود این که جی پی اس ها می توانند غیر قابل اعتماد باشند بهتر است سرعت را با سرعت سنج ها هم بررسی کنید.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید