هوش مصنوعی گربه ها را بر اساس صفات آن ها نام گذاری می کند

هوش مصنوعی گربه ها را بر اساس صفات آن ها نام گذاری می کند

بچه گربه ای که به سرپرستی گرفته شده بود، به همراه دوستان خود Tom Glitter، Pompompur و Whiskeridoo همگی توسط یک شبکه عصبی هوش مصنوعی نامگذاری شده اند. پناهگاه حیوانات موریس در فیلادلفیا به همراه Janelle Shane که یک محقق در زمینه تعلیم شبکه های عصبی هوش مصنوعی است، در یک پروژه تحقیقاتی همکاری کردند. Shane شبکه عصبی ای را به گونه ای آموزش داد که می توانست گربه ها را بر اساس ویژگی ها و صفاتی که دارند، نامگذاری کند. نتایج حاصل از آن بسیار زیبا، عجیب و در برخی مواقع وحشتناک بود.
 نام گذاری گربه ها به وسیله هوش مصنوعی
 او در واقع نام ۸ هزار  گربه را به این شبکه عصبی داد تا آن را تعلیم دهد. اما در پایان هوش مصنوعی برای گفتن نام‌هایی مانند Hurler و Retchion  لکنت داشت. Shane این چالش را با متن های بیشتری تکرار کرد و این شبکه عصبی را با لیست بیشتری از نام های گربه ها تعلیم داد. این بار تا حدودی موفق تر عمل کرد.
شبکه عصبی اسامی شگفت انگیزی مانند Nation، Monocle و M.Tinkleby Linlater Soap را  پیشنهاد  کرد.
Shane اکنون به فردی تبدیل شده است که سرگرمی ای را برای  شبکه عصبی نامگذاری به وجود آورده است. این شبکه عصبی قبلا آموخته بود نام کوکی ها و هیولا ها را پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

تاثیر هوش مصنوعی در آینده موسیقی
 نام گذاری گربه ها با هوش مصنوعی
 پناهگاه حیوانات  موریس پیش از این، نام شبکه های عصبی را  خوکچه های دریایی داده بود و آن ها امیدوار هستند که بچه گربه ها و گربه های بزرگتر نام هایی را از قوه خیال و طنز هوش مصنوعی دریافت کنند که به آن ها کمک کند هرچه زودتر به سرپرستی فرد مناسبی گرفته شوند.
به نظر می رسد که هوش مصنوعی کار خود را درست انجام داده است. چرا که پناهگاه حیوانات موریس روز دوشنبه اعلام کرد گربه ای که توسط این شبکه عصبی Mr.Sinister  نامگذاری شده بود به سرپرستی گرفته شد.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید