سرویس جدید اطلاعیه های صوتی الکسا بر روی تمام دستگاه های متصل به الکسا فعال می شود

سرویس جدید اطلاعیه های صوتی الکسا بر روی تمام دستگاه های متصل به الکسا فعال می شود

آمازون به تازگی اعلام کرده است که تمامی دستگاه های متصل به سرویس الکسا می توانند هم اکنون از سرویس اطلاعیه های صوتی استفاده کنند تا بلندگوهای هوشمند را به چیزی شبیه به یک سیستم مخابره داخل ساختمان تبدیل کنند. این سیستم باعث میشود تا اعلانها برای تعدادی از دستگاهها مانند پورتال های فیسبوک، اسپیکر های هوشمند و ساندبار هایی از شرکتهایی مانند Bose و Sonos  قابل دسترسی باشند.
 اعلان ها پیامهای صوتی یک طرفه ای هستند که میتوانند به بلندگوهای Echo ارسال شوند تا بتوانید پیامهای مانند" الکسا به همه بگو شام آماده است" یا" الکسا به صوفیا بگو زمان رفتن به مدرسه است" را به راحتی اعلام کنید. این  پیام ها به سادگی، بدون نیاز به دست و با یک  اسپیکر اکو و یا اپلیکیشن الکسا که در سیستم عامل اندروید یا ios  در دسترس است، ارسال می شود. توانایی ارسال پیام های یک طرفه با دستگاه های اکو محلی آمازون برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. آمازون در یک پست در وبلاگ خود اظهار داشته است که باید توسعه دهندگان این سیستم اعلان ها را فعال کنند.
 بیشتر بخوانید:

معرفی اولین دوچرخه مجهز به دستیار شخصی الکسا

اطلاعیه های صوتی الکسا
اطلاعیه ها شبیه بهBroadcast ، قابلیت جدید Google Nest برای اسپیکر های هوشمند است با این تفاوت که کاربران گوگل در این سرویس قادر به پاسخگویی نیز هستند. علاوه بر اطلاعیهها، بلندگوهای اکو  الکسا می توانند تماس های تلفنی و یا تماس های اسکایپ را برقرارکنند ، پیام متنی ارسال کنند و با دیگر کاربران اکو تماس بگیرند و در ارتباط باشند.
این خبر یک روز پس از اضافه شدن ویژگی جدید Google Due به تماس های ویدئویی در گوشی های هوشمند، پخش شد. Due  توانایی تماس های ویدئویی را در نمایشگرهای دستیار گوگل فراهم می کند. این افراد هنوز به تماس های تا دو نفر محدود هستند که احتمالا در آینده از تماس های گروهی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید