ساعت هوشمند Amazfit Verge 2 به همراه سیم کارت eSIM معرفی شد

ساعت هوشمند Amazfit Verge 2 به همراه سیم کارت eSIM معرفی شد

Verge خود را یکی از ارزان ترین ساعت های در حال اجرا در سال گذشته می داند و یک تیزر جدید از سازنده Huami نشان می دهد که ممکن است نسل دوم این ساعت کاربردی به نام Amazfit Verge 2 به زودی عرضه شود.
 تیزری که توسط GizmoChina  ساخته شده است اعلام کرده است که مدل جدیدی از این ساعت در ۱۱ june در چین رونمایی خواهد شد که قصد داریم در این مقاله نگاهی اجمالی به ویژگی هایی که نسل جدید ای ساعت هوشمند خواهد داشت داشته باشیم.
پوستری که در کانال های رسانه های اجتماعی چینی توسط کوالکام ارائه شده بود نشان می‌دهد که این ساعت با یک چیپ ست  Snapdragon Wear 3100در داخل آن عرضه شده است که این ساعت هوشمند را تبدیل به یکی از قدرتمندترین  پوشیدنی هایی که می توانید پیدا کنید کرده است، چراکه قدرتمند ترین چیپ ست موجود در آن به کار رفته است. 
اگر به ساعت های هوشمند علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:
با ساعت مچی اپل قدم بزنید و کسب درآمد کنید
مچبندهای هوشمند به تشخیص بیماری های قلب کمک می کند

 ساعت هوشمند amazfit
همچنین در این تیزر بیان شده است که این ساعت با پشتیبانی eSIM  ارائه خواهد شد که احتمالا کارکرد آن شبیه به Samsung Galaxy Watch یا  Apple Watch 4خواهد بود و می توانید  سیم کارت جداگانه در داخل ساعت خود داشته باشید تا بتوانید آن را جداگانه بدون نیاز به تلفن همراه خود استفاده کنید.
 در حال حاضر به طور قطعی مشخص نیست که چه کارهایی را میتوانید بدون نیاز به تلفن همراه خود انجام دهید، اما مطمئن باشید که اگر بخواهید این ساعت را برای دوندگی استفاده کنید قطعا خیلی کاربردی و مناسب خواهد بود چرا که نیازی به استفاده از تلفن همراه خود نخواهید داشت و مجبور نیستید در تمام طول دوندگی تلفن همراه خود را به همراه داشته باشید.
در حال حاضر زمان عرضه 2Amazfit Verge  به شهر هایی به غیر از چین،  مانند انگلیس یا  آمریکا  به طور قطعی مشخص نشده است و معلوم نیست که چه زمان کاربران در سرتاسر دنیا بتوانند از آن استفاده کنند. اما قطعا این ساعت ارزش منتظر ماندن برای عرضه را خواهد داشت.
با وجود این ویژگی پشتیبانی از eSIM  احتمالا باید منتظر افزایش قیمت در این ساعت باشیم.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید