معرفی ساعت هوشمند لنوو به نام smart clock

معرفی ساعت هوشمند لنوو به نام smart clock

 
لنوو از ساعت هوشمند جدیدی رونمایی کرده است که با Google Assistant کار کرده وSmart Clock نام دارد. این نمایشگر هوشمند طراحی شده است که کنار تخت خواب شما قرار گرفته و شما را از خواب بیدار کند. لازم به ذکر است که این ساعت از طریق صدای شما هم کنترل می شود.
این ساعت هوشمند قابلیت هایی فراتر از تنظیم زنگ هشدار دارد. همه امکاناتی را که Google Home Mini برای شما فراهم می کند در این ساعت هم وجود دارد مانند پخش موسیقی، پرسش درباره وضعیت آب و هوا، دریافت امتیازات ورزشی و یا کنترل گجت های هوشمند خانگی از طریق صدا. اما این ساعت هوشمند با وجود داشتن یک صفحه نمایش لمسی ۴ اینچی، امکاناتی بیشتر از ارزانترین Home Mini ارائه نمی کند و همچنین با Nest Hub هم سازگاری ندارد.

امکانات ساعت هوشمند لنوو

 
بزرگترین مزیت این ساعت هوشمند اندازه آن است. اگر فضای محدودی برای استفاده از ساعت هوشمند دارید،  ساعت لنوو انتخاب مناسبی است چرا که اندازه آن بسیار کوچکتر از Nest Hub و یا سایر صفحه نمایش های هوشمند است و اندازه آن بسیار شبیه به Amazon Echo Spot است.  اما با این تفاوت که شکل آن مستطیل است. دو کلید برای تنظیم میزان صدا در بالای آن قرار گرفته است، یک کلید برای بی صدا کردن میکروفون در پشت آن و یک پورت هوشمند USB-A که می تواند برای شارژ گوشی هم استفاده شود.
با اینکه Smart Clock اندازه کوچکی دارد اما به راحتی می توانید از هر کجای اتاق که قرار داشته باشید، صفحه نمایش آن را مشاهده و حتی متن های آن را بخوانید. چرا که این نرم افزار از فرمت های بزرگی استفاده می کند و همچنین روشنایی صفحه نمایش آن به خوبی با نور موجود در اتاق تنظیم می‌شود. علاوه بر این باید گفت که دوربینی هم ندارد که نگران آن باشید.
 

ویژگی های ساعت هوشمند لنوو


اما با وجود این ویژگی های بسیار مناسبی که دارد از صفحه نمایش آن تنها برای خواندن ساعت می توانید استفاده کنید، چرا که بر خلاف Nest Hub و دیگر نمایش های هوشمند، نمی تواند محتوای ویدیویی را باز کند و همچنین نمی تواند تصاویری از Google Photos را نمایش دهد. تنها ویدیویی که می توانید در ساعت هوشمند تماشا کنید ویدیو هایی است که از طریق دوربین های Nest ضبط شده اند.  اگرچه لنوو گفته است پشتیبانی از دیگر دوربین های امنیتی خانگی به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.
ساعت هوشمند برخی از اطلاعات آب و هوا و همچنین روزهای هفته را روی صفحه نمایش خود ارائه می‌کند و در کنار آن کنترل هایی برای موسیقی و ابزار های خانگی هوشمند قرار دارد. اما نمی توانید چیزی را از طریق صفحه نمایش هوشمند جستجو کنید

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید