معرفی ماشین پرنده Aska

معرفی ماشین پرنده Aska


Aska وسیله نقلیه دو منظوره است که هم برای رانندگی در جاده و هم برای پرواز طراحی شده است. تقریبا دو سال برای طراحی این ماشین زمان صرف شده است.  این ماشین پرنده هنگامی که در جاده قرار دارد برای حمل 3 مسافر مناسب است و اندازه یک SUV بزرگ است. مسافران به فضای بازی به اندازه چند پارکینگ برده می شوند که احتمالا یک نقطه مشخصی در نزدیکی بزرگراه ها و یا پارکینگ بزرگ است.  ماشین در قسمتی که برای آن در نظر گرفته شده است بال خود را باز میکند و به طور عمودی  تا ۱۵۰ مایل بدون نیاز به خلبان بالا رفته و به مقصد خود می رود.
ساخت ماشین پرواز کار آسانی نیست. تقریبا ۸۰ سال از زمانی که Henry Ford  نوشته ای را تحت عنوان  ترکیب هواپیما و ماشین به وجود می آید منتشر کرد، می گذرد. اما هواپیماهای بدون سرنشین با فناوری ناوبری با افزایش تراکم شهری ترکیب شدند و این تغییرات مردم را درباره آنچه که ممکن است اتفاق بیفتد، مردد کرده است. با این حال فروش این ماشین های پرنده به زودی آغاز خواهد شد .
 

عرضه ماشین پرنده aska


سازمان حمل و نقل آینده در نظر دارد هزینه این ماشین پرنده در حدود ۲۰۰ هزار دلار برای شروع باشد و در میخواهد که در آینده در حدود ۵۰ هزار دلار قیمت گذاری شود. اما به احتمال زیاد مردم فقط برای رفت و آمد از آن استفاده خواهند کرد ولی به طور ماهانه هزینه ای را برای استفاده از آن پرداخت می کنند.
Guy Kaplinsky گفت ما این ماشین و برای افراد ثروتمند ایجاد نکردیم و در واقع تصمیم داریم ماشینی را بسازیم که همه افراد بتوانند هزینه آن را پرداخت کرده و از آن استفاده کنند.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید