چگونه کمد هوشمند LG از لباس های شما محافظت می کند؟

چگونه کمد هوشمند LG از لباس های شما محافظت می کند؟

برای اکثر افراد شست و شوی روزانه لباس ها کاری سخت و طاقت فرسا است. علاوه بر شست و شوی لباس ها، خشک کردن و اتوکشی آن ها نیز انرژی زیادی را صرف می کند. با وجود اینکه هنوز رباتی برای انجام کارهای شست و شوی ما طراحی نشده است، ال جی در حال طراحی کمدی است که می تواند جان تازه ای به لباس های چروک شده و پوشیده شده شما بدهد.
این کمد که LG Styler Black Tinted Mirror Glass Door نام دارد, به طور کلی یک کمد لباس شخصی و کوچک و دارای سیستم بخار است. همچنین چوب لباسی های قرار گرفته در آن دارای نوعی سیستم لرزشی هستند تا جلوی چروک شدن لباس های شما را بگیرد. با وجود اینکه این کمد لباس هوشمند نمی تواند به تنهایی لباس های شما را تمیز کند، اما طبق اظهارات LG سیستم TrueSteam به کار رفته در آن می تواند 99.9% از باکتری ها و میکروب های موجود در آن را از بین ببرد تا ایمنی شما را در مقابل باکتری ها و میکروب ها حفظ کند. چوب لباسی های تعبیه شده در آن به گونه ای تکان می خورند تا با فشار بخار وارد شده لباس های شما را خشک و بدون چروک نگه دارد و در نتیجه دیگر نیازی به عمل اتوکشی لباس های خود نخواهید داشت.
 کمد لباس هوشمند
این دستگاه دارای یک صفحه نمایشی است که در بخش جلوی آن قرار گرفته است و مجهز به سیستم Google Assistant  است. LG در تلاش است تا با ادغام ماشین لباس شویی های رایج و خشک کن های لباس با این دستگاه جدید Styler، دستگاه جدیدی ایجاد کند تا همه کارها و خدمات شست و شو را به یکباره به کمک آن بتوان انجام داد. تنها مزیتی که این دستگاه به همراه دارد، اختصاص وقت کمتر برای شست شو شوی لباس ها و سایر خدمات مرتبط با آن است.
 کمد لباس هوشمند ال جی
این دستگاه پیش تر نیز عرضه شده بود، با این حال، این نسخه تازه ترین آپدیت آن است که علاوه بر رنگ سیاه جدید به کار رفته در آن، حجم آن نیز کمی افزایش یافته است تا برای خانواده های بزرگ تر نیز قابلیت استفاده را داشته باشد. در این مدل جدید تا 6 عدد لباس را می توان همزمان در آن قرار داد و همچنین یک شلوار را نیز می توان در روی در آن قرار داد. یک آیینه هوشمند نیز مستقیما در داخل در آن قرار گرفته است تا بتوانید به راحتی لباس ها را بپوشید و ظاهر خود را بررسی کنید.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید