گوگل نسل دوم عینک هوشمند خود را ارائه کرد

گوگل نسل دوم عینک هوشمند خود را ارائه کرد

Glass Enterprise Edition به کارگران در صنایع مختلف از جمله تدارکات، تولید و خدمات کمک می کند تا کار خود را با ارائه دسترسی آزاد به اطلاعات و ابزارهایی که برای تکمیل کار لازم است، موثر تر انجام دهند.
کارکنان می توانند از این عینک گوگل برای دسترسی به چک لیست ها، نمایش دستورالعمل ها یا ارسال عکس ها یا فیلم های بازرسی استفاده کنند. مشتریانی که از این عینک مدل جدید گوگل استفاده کرده اند اظهار داشته اند که زمان تولید سریع تر، کیفیت بهتر و بالاتر و هزینه های کمتر برای تولید محصولات خود را پس از استفاده از این عینک گزارش داده اند. 
طبق گفته گوگل، Glass Enterprise Edition 2 به کسب و کار ها کمک بسیار زیادی می کند تا کارآیی کارکنان خود را بهبود ببخشد. مشتریانی که از این گجت استفاده کرده اند، بازخوردهای مثبت و ارزشمندی را ارائه داده اند که به پیشرفت این گجت کمک بسیار زیادی کرده است.
Glass Enterprise Edition 2 بر روی پلت فرم کوالکام اسنپدراگون XR1 ساخته شده است که دارای پردازشگر چند هسته ای (پردازنده مرکزی) و یک موتور هوش مصنوعی جدید است. این کار باعث افزایش صرفه جویی در مصرف انرژی شده است و  عملکرد پیشرفته  ای را ارائه داده است. همچنینGoogle glass  از دید کامپیوتر و یادگیری ماشین پشتیبانی می کند. گوگل برای ساخت این عینک با Smith Optic همکاری کرده است تا ایمنی عینک را برای شرایط کاری مختلف مانند کارخانه ها و تولیدی ها بتواند ایجاد کند.
 نسل دوم عینک گوگل
همچنین بخوانید:
عینک هوشمند Chemion
علاوه بر این کیفیت و عملکرد دوربین در Glass Enterprise Edition 2 بهبود پیدا کرده است که این بهبود بر اساس ویژگی های جریان ویدئو است. همچنین یک پورت USB-C در آن قرار گرفته است که شارژ سریعتر را پشتیبانی میکند و همچنین عمر باطری نیز افزایش پیدا کرده است و تقویت شده است و در نتیجه این امکان را به مشتریان می دهد که هزینه کمتری داشته باشند.
Glass Enterprise Edition 2 توسعه پذیرتر از نسل قبلی خود است. به این معنی که بر اساس اندروید ساخته شده است و به مشتریان اجازه می دهد تا خدمات و API هایی که از آنها استفاده می کنند را به راحتی ادغام کنند.برای پشتیبانی از توسعه‌دهندگان بیشتر Glass Enterprise Edition 2  از Android Enterprise Mobile Device Management پشتیبانی می کند.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید