8 گجت هوشمند و کاربردی برای خودرو

8 گجت هوشمند و کاربردی برای خودرو

1.Nonda ZUS Smart Tire Safety Monitor

با استفاده از این گجت در هر زمان می توانید از وضعیت چرخ های اتومبیل خود با خبر شوید. این گجت نشت آهسته را تشخیص میدهد و در همان لحظه برای حفظ امنیت به شما هشدار می دهد. در هر زمان کوچکترین مسئله ای که وجود داشته باشد را برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی به شما گزارش می دهد .با توجه به اینکه تعویض چرخ ها در زمانی که در جاده هستید امری بسیار طاقت فرسا است، با هشدار دادن هر مشکلی که در چرخ ها میتواند وجود داشته باشد، بسیار کارآمد خواهد بود.
 گجت مخصوص ماشین

2.Fiora Ultimate Wireless Car Charger

این دستگاه با طراحی سه بعدی بسیار زیبا و شامل کیبرد گوشی ، دوربین فیلمبرداری دیجیتال و شارژر گوشی هوشمند بی سیم است. با استفاده از این شارژر بی سیم تنها کاری که لازم است انجام دهید قرار دادن گوشی هوشمند خود در داخل این دستگاه است. با قرار دادن گوشی در محل شارژ ، گوشی  به صورت ثابت در آن محل قرار میگیرد و در نتیجه می توانید روی جاده متمرکز بشوید.
 گجت هوشمند ماشین

3.Owl Cam In-Car Security Camera

این دستگاه با دارا بودن دوربین جلو و دوربین پشت میتواند هم داخل و هم خارج ماشین شما را پوشش دهد. علاوه بر آن تمامی فیلم ها با استفاده از اینترنت 4G در فضای ابری ذخیره می شوند و بدین ترتیب شما می توانید در هر زمان از روز و در هر جایی که باشید، ماشین خود را کنترل کنید حتی اگر در تمام طول روز ماشین خود را در جایی پارک کرده باشید می توانید از وضعیت آن باخبر شوید.
 دوربین هوشمند خودرو

4.Philips GoPure Compact Car Air Purifier

این دستگاه با قدرت بالای 99 درصدی، باکتری ها ، گرد و غبار، گرد ها و ذرات دیگر را از داخل هوا و داخل خودروی شما پاک میکند. همچنین میتواند موی حیوان خانگی را جذب کند و بوی نیکوتین را از بین ببرد. علاوه بر اینکه هوا را تصفیه میکند میتواند کیفیت هوا در داخل خودرو شما را بهبود ببخشد و به وسیله نور آبی و قرمز موجود در این دستگاه می توانید از کیفیت هوای خودرو خود مطلع شوید. نورآبی نشان دهنده کیفیت هوای عالی و نور قرمز نشان دهنده کیفیت هوای ضعیف است.
 گجت هوشمند خودرو

5.Satechi USB Type-C Car Charger

به وسیله خروجی سیگار در اتومبیل خود این دستگاه به شما یک شارژر با دو خروجی میدهد. در بالای شارژ یک پورت USB A  و یک پورت USB C  وجود دارد. به این ترتیب می توانید تقریبا هر دستگاهی را که دارید به وسیله این شارژر ، شارژ کنید. 

اگر از علاقه مندان به گجت های روز دنیا هستید، به پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:
معرفی بهترین موس های سال 2019
 گجت ویژه خودرو

6.Nonda Zus Smart Vehicle Health Monitor

این دستگاه به پورت OBD  ماشین شما وصل می شود و از این طریق می توانید به گوشی هوشمند خود متصل شوید.  در هر لحظه با استفاده از اپلیکیشن آن می توانید از سلامت وسیله نقلیه خود مطمئن شوید. همچنین میتوانید تنظیم کنید تا هشدارهای لازم به شما داده شود به دلیل آنکه این دستگاه همیشه در جایی ثابت قرار دارد میتواند به طور مداوم تمامی سیستم های شما را بررسی کند.
 گجت های برتر خودرو در سال 2019

7.AutoXscape 3-in-1 Emergency Car Tool

این ابزار کاربردی می تواند زندگی شما را نجات دهد. احتمال اینکه در ماشین خود گیر بیفتید و در جایی غرق شوید بسیار کم است. اما اگر همین احتمال کم به وقوع بپیوندد شما تنها حدود ۳۰ ثانیه زمان دارید تا از ماشین بیرون بیاید و بتوانید جان خود را نجات دهید. این گجت یک ابزار اضطراری است که دارای 3 حالت ضربه، برش و نور است که میتواند به شما کمک کند در چنین مواقعی پنجره را بشکنید ، کمربند خود را پاره کنید و از نور موجود در آن برای نشان دادن مکان خود دیگران استفاده کنید.
 برترین گجت های هوشمند خودرو در سال 2019

8.Chris Digital AI Co-Driver

با استفاده از این گجت میتوانید پیامهای خود را مدیریت کنید ، تماس بگیرید و یا تماس های خود را قطع کنید ، موسیقی خود را کنترل کنید و به راحتی مسیریابی را انجام دهید.Chris  بسیار هوشمند است و می تواند با تشخیص گفتار، شما را درک کند. علاوه بر آن هوش مصنوعی موجود در آن در هر زمان می تواند از شما پشتیبانی کند. می توانید از بخواهید تا شما را به خانه ببرد و Chris این کار را برای شما انجام خواهد داد.
بهترین گجت های ماشین در سال 98

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید