زن امریکایی ترابشریت شد

زن آمریکایی که در تصادفی مرگبار استخوانهای پشت ، مچ و زانوهایش شکست اکنون با استفاده از ایمپلنت و ابزارهای مختلف بدن خود را ارتقا داده است.  این مهندس ۳۱ ساله وینتر مارز نام دارد و در حقیقت یک ترا بشر است که در انگلیس  زندگی می‌کند و ادعا می‌کند ایمپلنت‌های زیر پوستش به او کمک می‌کنند فعالیت های روزانه را راحت‌تر انجام دهد.

ترابشریت زن امریکایی

 در حال حاضر دو میکرو تراشه در بدن او نصب شده تا درها را باز و اطلاعات ارسال کنند. علاوه بر آن چراغها های ال ای دی در بازوها و آهنرباهایی در انگشتانش نصب شده‌اند و پس از تصادف مجبور شد ایمپلنت‌های پزشکی در بدنش نصب کند و از همین جا فرایند بیونیک شدن او آغاز شد. او می‌گوید: "کاسه یکی از زانوهای من با پرینتر سه بعدی ساخته و با جراحی نصب شده است. همچنین در بدن من ایمپلنتی برای جلوگیری از بارداری نصب شده است".

نصب تراشه روی انگشتان دست چپ این عمل‌های جراحی سبب شد ذهنیت مارز نسبت به قابلیت هایی که می تواند به بدن خود بیفزاید تغییر کند.او ترشح های ریز در دست چپش نصب کرد تا در خانه را برایش باز کند کرد. عملکرد  آن نیز شبیه دستگاه های کارتی است که تراشه های موجود در یک کارت را ردیابی می کنند یا مانند درهای اتوماتیکی که به طور خودکار افراد شناسایی می‌کنند و باز می‌شوند.
یک تراشه دیگر در دست راست او نصب شده که حامل اطلاعات کارت تجاری اوست. می توان با رایانه این تراشه را اسکن کند و جزئیات تجاری او را مشخص کرد بقیه تغییرات بدنی مارز شامل نصب آهنربا در انگشتانش و البته چراغ های ال ای دی در ساعد دست هایش است. او می گوید:" ایمپلنت‌های من فعال هستند. آنها کمک می‌کنند قبل از آنکه مشکل پزشکی برایم به وجود آید نگرانی هایم را به راحتی از بین ببرم."

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید