سفارش غذا از طریق Google maps امکان پذیر می شود

سفارش غذا از طریق Google maps امکان پذیر می شود

در یک سری از به روزرسانی های روز پنجشنبه ، غول جستجو گوگل در حال اضافه کردن ویژگی هایی به دستیار گوگل ، نقشه گوگل و جستجو های کلاسیک است تا به کاربران کمک کند بتوانند غذای خود را به راحتی سفارش دهند.
گوگل تجربه همکاری با سرویس های تحویل شامل  DoorDash، Postmates، Delivery.Com،  Slice ،ChowNow را داشته است و اکنون گوگل کاربران را در ایالات متحده قادر می سازد که به طور مستقیم از جستجو، Maps یا دستیار گوگل برای سفارش غذای خود از رستورانهای مورد نظر استفاده کنند.
وقتی به دنبال رستوران مورد نظر هستید، دکمه سفارش آنلاین در زمان جستجو یا استفاده از نقشه گوگل ظاهر می شود که البته رستوران مورد نظر باید شامل این سرویس باشد. گوگل گفته است که سرویس های دیگری مانند zuppler به زودی اضافه خواهند شد. برای استفاده از این امکانات نیاز به داشتن  حساب کاربری در هیچ یک از این سرویس آن نخواهید داشت و به جای آن با استفاده از حساب گوگل خود می توانید به راحتی غذای خود را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید:

گوگل در حال اضافه کردن فاوآیکن ها به نتایج جست و جو است

 سفارش غذا از طریق گوگل مپ
منو ها در تمام برنامه نمایش داده می شوند و همچنین کمترین هزینه برای تحویل را به شما نشان خواهد داد. سفارش غذا بسیار شبیه به سایر برنامه‌ها است و همچنین گزینه های مربوط به وارد کردن کد های تبلیغاتی و تغییر به کارتهای اعتباری در صورت نیاز به پرداخت وجود خواهد داشت.
کل فرآیند سفارش غذا توسط هر یک از سرویس های گوگل به راحتی انجام خواهد شد و می توانید غذا را تحویل گرفته و یا تعیین کنید که به محل دلخواه ارسال شود. پرداخت ها از طریق Google pay و Apple  pay نیز در نظر گرفته شده و به راحتی می توانید پرداخت خود را برای غذای مورد نظر انجام دهید. کاربران Android و iOS با برنامه Google Assistant می توانند سفارشات خود را با استفاده از صدای خود، با گفتن " سلام گوگل غذا از رستوران( نام رستوران)" و یا گفتن " گوگل دوباره از رستوران (نام رستوران) غذا سفارش بده" کار خود را انجام دهید.
ادغام فرایند سفارش غذا و تحویل آن به آخرین مرحله گوگل برای نهایی سازی سرویس محبوب خود است تا بتوانید با استفاده از دستیار گوگل  با Uber یا Lyft پس از سفارش غذا برای تحویل گرفتن آن تماس بگیرید.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید