تحویل در منزل سفارشات والمارت امکان پذیر شد

تحویل در منزل سفارشات والمارت امکان پذیر شد

شرکت والمارت به تازگی قصد دارد تا سفارشات روزمره مشتریان را مستقیم از فروشگاه به یخچال آن ها تحویل دهد که البته اطمینان داده است که همه مراحل این فرایند کاملاً قابل اعتماد است.
این شرکت طی هفته گذشته اعلام کرد که به عنوان بخشی از خدمات تحویل کالا در خانه، قصد دارد تا کارکنان این شرکت خرده فروشی مواد غذایی را در داخل یخچال و فریزر افراد و یا یخچال پارکینگ آنها تحویل خواهد داد که به این صورت نیازی به وجود کاربر در خانه در هنگام تحویل کالا نخواهد بود.
 سرویس  Walmart InHome Deliveryاین امکان را می دهد تا مواد غذایی را به صورت تازه خریداری کرده و آنها را درون یخچال و یا آشپزخانه خود تحویل بگیرید. مشتریان در هنگام خرید می توانند گزینه InHome  به معنی داخل خانه را انتخاب کرده و تاریخ تحویل سفارش مواد غذایی خود را نیز تعیین کنند. به این صورت یکی از کارمندان والمارت مواد غذایی سفارش داده شده را به خانه  مشتری منتقل می کند و اگر در سفارش او موردی وجود داشت که نیاز به قرار دادن در داخل یخچال داشت این کار را انجام خواهد داد. به این ترتیب مواد غذایی سفارش داده شده در زمانی که مشتریان در خانه نیستند تحویل داده خواهد شود و خراب هم نمی شوند.
همچنین بخوانید:
شرکت وال مارت قصد دارد تعداد زیادی ربات را به جای کارمندان خود استخدام کند
آمازون بر روی گجتی کار می کند که می تواند احساسات انسان را تشخیص دهد
 تحویل در منزل سفارشات والمارت
برای استفاده از این سیستم جدید خانه مشتریان باید مجهز به یک دستگاه هوشمند باشد تا تنها اجازه یک بار ورود را به کارمندان شرکت بدهد و همچنین شرکت وال مارت اطمینان داده است که کارمندان مجهز به یک دوربین پوشیدنی هستند و به صورت زنده فعالیت‌ های آنها را زیر نظر خواهند گرفت که در این صورت هیچ گونه نگرانی برای ورود افراد غریبه به داخل خانه و یا موارد دیگر وجود نخواهد داشت. همچنین تحویل کالاها به درون خانه تنها توسط کارکنانی صورت می‌گیرد که سابقه یک سال خدمت در این شرکت را داشته اند.
 تحویل در منزل ابتدا از در شهر های Pittsburgh, Kansas City, Missouri, Vero    Beach وFlorida  آغاز خواهد شد. وال مارت هنوز اعلام نکرده است که هزینه تحویل سفارش مشتری به چه صورت خواهد بود.
 در سال ۲۰۱۹ امکان تحویل سفارش مشتری در خانه، ماشین  و پارکینگ توسط سرویس Amazon Key ارائه داده شد و در ماه آوریل گذشته شهر های بسیار زیاد دیگری را به این سیستم مجهز کرد. اکنون آمازون قصد دارد تا خدمات بیشتری را مانند تمیز کردن خانه، بیرون بردن سگ و یا تعمیرات ارائه دهد. اما تا کنون والمارت واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید