گوگل از اپلیکیشن جدیدی برای مدیریت و زمانبندی سفر ها رونمایی کرد

گوگل از اپلیکیشن جدیدی برای مدیریت و زمانبندی سفر ها رونمایی کرد

گوگل از یک ابزار بسیار کاربردی برای برنامه ریزی سفرها تحت وب رونمایی کرد که Google Travel نام دارد. پس از راه اندازی یک مجموعه مشابه از ابزارهای موبایل در سال گذشته این شرکت اعلام کرد که google.Com/travel در وب به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مربوط به تمام سفرهای رزرو شده قبلی خود را مشاهده کنند و همچنین به راحتی پرواز ، هتل و پکیج های مختلف را بررسی کنند. با وجود اینکه ارائه این سرویس بسیار زمان بر و طولانی شد ، در نهایت گوگل توانست تمام خدمات مسافرتی گوگل را در یک محل جمع آوری کند.
 گوگل تریپ
Google Trips  اساساً یک لندینگ برای این سایت جدید است و تمام اطلاعات مربوط به مقصد سفرها و رزرو را جمع آوری کرده است. همچنین این سرویس میتواند تمام جستجوهای شما را در موتور جستجوی گوگل و نقشه گوگل به شما نشان دهد. برای انجام این کار گوگل از ایمیل های تایید شده و رسیدهای موجود در صندوق پستی Gmail  برای ایجاد جدول اطلاعاتی سفر استفاده می کنند.
از آنجایی که هر دو نسخه وب و تلفن همراه در حال حاضر دارای قابلیتهای یکسان هستند، می توانید تمام اطلاعات خود را از هر دستگاهی که بخواهید مشاهده کنید. با وجود اینکه هنوز نمی توانید با کمک این سرویس رزروی مستقیم انجام دهید، اما گوگل راه حلی برای آن در نظر گرفته است و در عوض برای این کار شما را به سیستم رزرواسیون شرکت هواپیمایی یا هتل ها منتقل میکند تا رزرو خود را تکمیل کنید. موتور جستجوی پرواز و هتل ها هنوز یکسان است و با وجود این که گوگل اظهار کرده بود که توانایی خرید پکیج های کامل پرواز و هتل ها را ارائه خواهد داد هنوز این کار را نکرده است.
 اپلیکیشن برنامه ریزی سفر گوگل

اگر علاقه مند به اخبار دنیای فناوری هستید، به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

گوگل در حال اضافه کردن فاوآیکن ها به نتایج جست و جو است

گوگل اظهار کرده است :" هدف ما این است که با سریع تر کردن جستجوی اطلاعات مفید، برنامه ریزی سفر را ساده تر کنیم. ما با توسعه برنامه های Google Search، Google Maps و Google.Com/travel  برنامه ریزی ها را ساده تر می کنیم تا شما بتوانید سفر کنید و از آن لذت ببرید."
 برنامه ریزی سفر با google trip
متاسفانه گوگل با وجود وعده هایی که داده بود، هنوز بسته های مفید Tripbox Inbox  را به Gmail  منتقل نکرده است ، اما با این حال، این سرویس جدید Google Travel  جایگزین خوبی برای آن خواهد بود.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید