آموزش C++ مقدمه

زبان برنامه نویسی ++C یک زبان برنامه نویسی سطح متوسط است که توسط Bjarne Stroustrup در سال ۱۹۷۹ در Bell Labs توسعه داده شده است . ++C توانایی اجرا در سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مک و نسخه های مختلف یونیکس را دارد. در این آموزش قصد داریم تا یک رویکرد ساده و عملی برای توصیف مفاهیم ++C را پیش ببریم.

نکته: در طول شروع یادگیری زبان C++ شاید با مفاهیم و اصطلاحات مختلفی آشنا شوید که ممکن است کمی برای شما نامفهوم باشد. پس در نظر داشته باشید که در طول روند آموزش به مرور با همه آنها آشنا خواهید شد.

مخاطبان این دوره

این آموزش به جهت کمک به مبتدیان برای درک مفاهیم پایه تا پیشرفته ++C تهیه شده است.

پیش نیاز های این دوره

قبل از شروع آموزش و تمرین انواع مثال های ارائه شده، در نظر داشته باشید که نیاز است با اصول اولیه برنامه های کامپیوتری و زبان برنامه نویسی آشنا باشید.
بنابراین بهتر است با مبحث طراحی و تحلیل الگوریتم آشنایی داشته باشید. این درس به شما کمک می کند تا بتوانید در آینده برای برنامه های خود بهترین و بهینه ترین الگوریتم ها را طراحی کنید.

در برنامه نویسی کامپیوتر، برای حل یک مسئله، باید مرحله به مرحله و قدم به قدم، به کامپیوتر فرمان دهیم که چگونه آن مسئله را حل کند و این مراحل قدم به قدم همان الگوریتم نامیده میشود.

همچنین یاد گیری درس ساختمان داده یکی دیگر از پیش نیازهای یادگیری یک زبان برنامه نویسی است.

یک ساختمان داده، ساختاری بر پایه ی یک مدل منطقی و ریاضی به منظور استفاده ی بهینه از داده ها است.

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

4 سال پیش

سجاد حاج طالبی

  1. سلام چگونه می توانم فیلم های آموزشی را مشاهده کنم

3 سال پیش

پیمان محمدنیا

سلام

قربان چطور میشه به ویدئو های آموزشی دسترسی داشت؟+

متشکرم

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید