6 گجت فوق العاده ای که به شما کمک می کند اشیا گم شده خود را پیدا کنید

6 گجت فوق العاده ای که به شما کمک می کند اشیا گم شده خود را پیدا کنید
تا به حال به این فکر کرده اید که چه مقدار زمان را در طول روز صرف پیدا کردن وسایل و اشیا گمشده خود می کنید؟ اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که زمان زیادی را صرف پیدا کردن وسایل خود شامل، کیف پول، سوئیچ ماشین، کلید های خانه و حتی نوزاد خود می کنید، فرصت خوبی برایتان مهیا شده تا با استفاده از این 6 گجتی که در ادامه برایتان معرفی می کنیم، این زمان را به حداقل برسانید. 
چه اتفاقی خواهد افتاد اگر بتوانید با استفاده از یک فناوری در عرض چند ثانیه وسایل خود را بیابید؟ آیا اگر چنین محصولی وجود داشته باشد از آن استفاده می کنید؟ خبر خوب این است که چند راه حل ساده وجود دارد تا با کمک آن به راحتی در عرض چند ثانیه وسایل گمشده خود را پیدا کنید.

1- Tile Mate

اگر اکثر اوقات کلید های خود را گم می کنید و همیشه در حال پیدا کردن کلید های خود هستید، Tile Mate می تواند به شما در این امر کمک بسزایی کند. این محصول که توسط Tile ساخته شده است، یک دستگاه کوچک مکعبی شکل است که می توانید آن را در زنجیر یا حلقه کلید خود و یا در هر جای دیگری که قلاب دارد آویزان کنید. در زمان گم شدن کلید هایتان کافی است یک سیگنال از گوشی هوشمند خود ارسال کنید و در عرض چند ثانیه کلید خود را بیابید. وقتی کلید هایتان را پیدا کنید Tile Mate به صدا در می آید. (البته توجه داشته باشید که باید در محدوده بلوتوثی ft150  باشید)

6 گجت برای ردیابی اشیا

2- Whistle 3 GPS Pet Tracker and Activity Monitor

این گجت علاوه بر اینکه می تواند به شما کمک کند تا محل کودک خود را پیدا کنید، می تواند در پیدا کردن محل حیوان خانگی شما نیز کمک کند. این گجت برای طرفداران سگ و گربه بسیار مناسب است و علاوه بر پیدا کردن محل آن ها می تواند گزارش دهد که چه مقدار در طول روز راه رفته اند. این دستگاه مانند یقه به دور گردن حیوان خانگی بسته می شود. پس از عضو شدن در آن، می توانید به راحتی حیوان خانگی خود را حتی زمانی که خارج از خانه هستید، ردیابی کنید.

گجت ردیاب حیوانات

3- Chipolo Card

پیدا کردن فضای کافی برای کارت ها در کیف پول همیشه امری خسته کننده و سخت به نظر می رسد. اما اگر تنها یک کارت دیگر به نام Chipolo Card را در کیف خود جای دهید، می تواند در زمان گم شدن کیف پولتان کمک بسیار زیادی کند. این کارت بسیار باریک است و می توانید آن را در هر جایی از کیف پول یا کیف خود قرار دهید و در زمان گم شدن کیف خود، تنها با استفاده از برنامه ای که روی گوشی هوشمند خود دارید، می توانید آن را به صدا در بیاورید و محل کیف پول خود را بیابید.

6 ردیاب اشیا فوق العاده

4- Rinex Smart Tracker

اگر قیمت گجت Tile Mate به نظرتان زیاد است، می توانید از یک ردیاب بلوتوثی دیگر با قیمت بهتری نسبت به آن استفاده کنید. Rinex Smart Tracker یک ردیاب بلوتوثی است که می توانید با استفاده از آن مکان کلیدها، کوله پشتی، چمدان و یا هر چیز دیگری که شما به طور منظم از آن استفاده می کنید را پیدا کنید. کافی است وارد برنامه شده و دکمه آن را فشار دهید تا Rinex به صدا در بیاید.

ردیاب کیف پول هوشمند

5- Click ‘n Dig 

اگر زمان زیادی را صرف پیدا کردن ریموت کنترل تلوزیون خود می کنید، Click ‘n Dig می تواند یک گجت بسیار کاربردی برایتان باشد. این گجت یک ردیاب هوشمند است که متصل به گوشی هوشمند شما نیست. به سادگی گیرنده و فرستنده را فعال کنید. گیرنده به راحتی به صدا در می آید و چراغ آن روشن می شود تا بتوانید آن را پیدا کنید.

ردیاب کنترل تلویزیون

6- Orbit Glasses

علاوه بر گم شدن کلید و تلفن همراه، گم شدن عینک نیز یکی از معضلات بیشتر افراد است. یکی از بزرگترین مشکلات این ردیاب ها بزرگی آن ها است. ردیاب Orbit بر خلاف ردیاب های دیگر کوچک است و می تواند به راحتی در داخل دسته عینک شما قرار بگیرد تا در زمان گم شدن عینک خود، به راحتی آن را پیدا کنید.

ردیاب عینک

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید