سامسونگ یک دوربین ارزان قیمت با قابلیتی از محصولات SmartThings ارائه می دهد

سامسونگ یک دوربین ارزان قیمت با قابلیتی از محصولات SmartThings ارائه می دهد

اکوسیستم محصولات smartThing سامسونگ امروزه بسیار گسترش پیدا کرده و بزرگ تر شده است. اکنون سامسونگ از محصول جدید سه گانه و مقرون به صرفه ای رونمایی کرده است  که برای ورودی هوشمند خانه استفاده می شود و محصولی بسیار مناسب نسبت به محصولات مشابه است.
این دستگاه جدید یک دوربین هوشمند است که جزئیات کامل را با کیفیت full HD به نمایش می گذارند و محدوده زاویه دایره ای با دقت بسیار بالا و تشخیص پیشرفته اشیا دارد. همچنین می‌تواند حرکت را بسیار سریع تشخیص دهند.
این دوربین جدید که قیمت آن کمتر از دوربین های گوگل و آمازون است، یک دید بسیار گسترده‌ای ارائه می‌دهد و می تواندتا 145 درجه  و با رزولوشن 1080p تصاویر را ضبط کند. این دوربین با استفاده از تکنولوژی HDR نمایش گسترده تر، کیفیت تصویر بهتر و جزئیات بیشتری را ارائه می دهد. همچنین دو طرف این دوربین گیرنده صدا قرار داده شده تا بتوان با استفاده از گوشی‌های هوشمند به راحتی با آن کار کرد.
 smartThings cam
بیشتر بخوانید:
4 گجت کاربردی که می توانند به بیدار شدن کمک کنند
SmartThings cam مجهز به سرویس ابری است که می توانید تنها با 7.99 دلار برای یک ماه و یا 79.99 میلیون دلار برای یک سال از آن استفاده کنید. همچنین با استفاده از یک روتر تا 8  دوربین را می‌توانید به هم متصل کنید.
علاوه بر SmartThings Cam جدید، سامسونگ امروز یک  لامپ هوشمند نیز معرفی کرد که هر دو به SmartThings Hub و سنسورهایی که در سال گذشته راه اندازی شده اند متصل می شوند.
با توجه به ویژگی هایی که سامسونگ در این محصولات جدید خود ارائه داده است، سامسونگ لامپ را به عنوان یک روش هوشمندانه و ارزان تر برای روشنایی یک خانه قرار می دهد. می توانید از یک دستیار صوتی برای کاهش و افزایش نور استفاده کنید.
اگر از لپ تاپ با SmartThings Hub و برنامه استفاده کنید، حتی می توانید تنظیمات سفارشی با لامپ را تنظیم کنید. بگویید چراغ ها روشن بشوید، تا لامپ ها را برایتان روشن کند و یا می توانید تنظیم کنید چه زمانی به خانه می رسید تا لامپ ها را برایتان روشن کند. حتی میتوانید برنامه ریزی کنید تا در زمان مشاهده فیلم، نور لامپ ها را کاهش دهد. به همین ترتیب، Smart Plug وعده می دهد که تقریبا هر لامپ، وسیله کوچک یا ابزار الکترونیکی را در خانه خود به یک دستگاه هوشمند کامل با پشتیبانی از کنترل صدا تبدیل کنید.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید