معرفی یگ گجت امنیتی برای هوشمند سازی درب پارکینگ

معرفی یگ گجت امنیتی برای هوشمند سازی درب پارکینگ

اتوماتیک کردن درب پارکینگ ها می تواند زندگی را بسیار آسانتر کند. هنگامی که به سر کار میروید و یا زمانی که به خانه بازگشته اید، همیشه این شک در شما وجود دارد که آیا درب پارکینگ را بسته اید یا باز مانده است. این گجت یک کنترلر هوشمند است که به راحتی از طریق دسترسی از راه دور و به وسیله کنترل صدا وضعیت درب پارکینگ را به شما نشان می دهد.
 نصب این گجت بسیار ساده و راحت است. تنها با صرف زمان ۱۵ دقیقه و به وسیله یک پیچ گوشتی می توانید این گجت را نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از اتصال به درب پارکینگ نیاز است تا آن را به وای فای خود متصل نمایید. همچنین نرم افزار Garadget برای دستگاه های ios و اندروید موجود است. کافیست یک حساب کاربری ایجاد کنید و به وای فای نیز متصل باشید و مطمئن شوید که در اطراف پارکینگ شما سیگنال wifi قوی وجود دارد. Garadget به راحتی به بازوی درب پارکینگ شما به وسیله نوار چسب های موجود در آن متصل می شود. همچنین یک کابل usb به همراه کابل two-wire برای اتصال به درب بازکن شما در آن وجود دارد. سیم برق موجود در آن را به یک خروجی در نزدیک دربازکن وصل کنید و کابل two-wire را به محل هایی از دربازکن خود که وظیفه باز و بسته کردن درب را بر عهده دارند وصل کنید. برای اتصال سیم ها می توانید از دفترچه راهنمای موجود در آن کمک بگیرید.
 گجت درب پارکینگ
وقتی که کار اتصال سیم ها به پایان رسید یک تگ دایره ای در بالای پنل درب پارکینگ شما قرار می گیرد تا بتواند به سنسورهای Garadget متصل شود و به شما بگوید درب باز، بسته و یا نیمه باز است. با استفاده از دستورات صوتی و راهنمایی های موجود سعی کنید تا این تگ را به درستی نصب کنید. یکی از کاربران Garadget گفته است:" قبل از آنکه این برچسب را به سنسورهای موجود متصل کنم ، پیام های اشتباهی راجع به اینکه در باز و یا بسته است، دریافت می کردم. اما پس از  نصب ، عملکرد آن بسیار دقیق تر شد."
 گجت هوشمند سازی درب پارکینگ
با نصب اپلیکیشن Garadget، یک تصویری از وضعیت فعلی درب پارکینگ شما نشان خواهد داد. در واقع این کار برای کنترل هرچه بهتر وضعیت درب پارکینگ شماست و می توانید تاریخچه وضعیت و تنظیمات موجود در آن را مشاهده کنید. با استفاده از تنظیمات موجود در آن می توانید تنظیم کنید که چه کارهایی را به شما نشان بدهد و یا اگر تا زمان خاصی درب پارکینگ باز ماند، به شما هشدار بدهد. این زمان از ۳۰ دقیقه تا ۱۲ ساعت قابل تغییر است. همچنین میتوانید تنظیم کنید تا اگر در ساعت خاصی درب پارکینگ بازماند، به شما هشدار بدهد. برای مثال از ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح. Garadget همچنین اگر در زمان خروج از خانه درب پارکینگ باز ماند و یا با مشکلی مواجه شد به شما هشدار می دهد. فاصله قابل تنظیم برای هشدار های آن از ۱۵ تا ۵۰۰ متر است. با این که قابلیتی شبیه به geofencing برای باز یا بسته کردن درب پارکینگ در آن وجود ندارد، میتوانید از  اپلت ساخته شده توسط همین گجت که IFTTT نام دارد استفاده کنید .
گجت درب پارکینگ