معرفی کامپیوتری به نام hackaball با قابلیت پرتاب

معرفی کامپیوتری به نام hackaball با قابلیت پرتاب

 
Hackaball یک توپ هوشمند و پاسخ گو است که کودکان می توانند با استفاده از یک برنامه IOS یا OS X به اختراع و یا بازی بپردازند. این گجت برای کودکان 6 تا 10 ساله است اما نوجوانان و یا حتی پدر و مادر ها هم از آن استفاده می کنند.

Hackaball چگونه کار می کند؟

کامپیوتری که درون این وسیله قرار دارد دارای سنسورهایی است که حرکات مانند گرفته شدن از دست شخصی، تکان دادن، ضربه زدن و یا هر نوع حرکت دیگری را تشخیص می دهد. کودکان با یک برنامه IOS و یا OS X می توانند به Hackaball متصل شده و رفتار و حرکت این دستگاه را به آن چیزی که می خواهند تغییر دهند.
 

کامپیوتر قابل پرتاب به نام hackaball


برنامه های مختلفی وجود دارد که قابلیت ارسال به این گجت را داشته و کودکان می توانند از آن استفاده کنند. هنگامی که در این بازی های ابتدایی حرفه ای شدند، می توانند یک نوع جدید آن را با استفاده از صداهای Hackaball، اثرات روشنایی LED و الگوهای صداها ایجاد کنند. نصب و راه اندازی این اپلیکیشن روی تمامی آیپدها آیفون ها رایگان است و می توانید هم اکنون اقدام به نصب این برنامه کنید.
هرچقدر بیشتر با Hackaball بازی کند پیشرفت بیشتری می کند. این گجت در مسیر بازی با باز کردن ویژگی های قفل شده به کودکان جایزه می دهد و آن ها را برای ارائه راه حل، برطرف کردن مشکلات بازی و به اشتراک گذاشتن خلاقیت هایشان با دوستانشان به چالش می کشد.
انواع مختلفی از بازی هایی که کودکان با آن بازی کرده اند و همچنین آن ها را ساخته اند وجود دارد.
 

hachaball کامپیوتر قابل پرتاب


Hackaball چیزی فراتر از یک بازی است. کودکان می توانند به راحتی به صورت فردی یا گروهی بازی کنند. اما برخی از آن ها خارج از این به Hackaball نگاه کرده اند و موارد دیگری را هم برای این گجت پیدا کرده اند.
آن ها از Hackaball در نمایشنامه ها استفاده کرده اند و از آن سوال هایی مانند 8 توپ جادویی پرسیده اند و یا حتی به عنوان هشدار آلارم برای از خواب بیدار شدن از آن استفاده کرده اند.
ما همچنان منتظریم ببینیم چه چیزهای دیگری با آن می سازند. 

چگونه کامپیوتر قابل پرتاب ساخته شد؟

در واقع ما نمونه های زیادی از آن را ساختیم و توسط کودکان و افراد زیادی آن را آزمایش کردیم تا به مورد صحیح آن دست یافتیم. فرم نهایی این گجت منعطف است و قابلیت پاسخ گویی دارد.
سنسور و صفحه نمایش این کامپیوتر در قلب Hackaball و در یک محفظه پلاستیکی قرار گرفته اند که با یک غشای سیلیکونی محافظت می شوند. 
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید