معرفی سیستم howler جدید ترین نوع اخطار پلیس

معرفی سیستم howler جدید ترین نوع اخطار پلیس

 

پلیس سیستم جدید HOWLER را تست می کند.
وقتی بحث تکنولوژی می شود و می خواهد همه چیز را در این زمینه کارآمد تر کند، پلیس کالگری گفت، برای به روز رسانی در این مورد به هیچ وجه سرمایه گذاری نخواهد کرد. تکنولوژی جدید یعنی سیستم Howler، یک راه انقلابی برای جلب توجه رانندگان به اخطار پلیس است.
این سیستم به این نحو کار می کند. فرض کنید در حال رانندگی هستید و ناگهان احساس می کنید که فرمان و بدن شما شروع به لرزش می کند. سپس متوجه می شوید یک ماشین پلیس در فاصله 60 متری و یا کمتر از شما وجود دارد. سیستم Howler فرکانسی را منتشر می کند که در فاصله 60 متری و یا کمتر از آن احساس می شود. این راهی برای افسران پلیس است تا توجه رانندگان را به خود جلب کنند.
البته نگرانی هایی در رسانه های اجتماعی بیان شده است درباره این که می تواند به ارزش ها آسیب برساند. سپس یک آزمایش کوچکی با Marie-Pier و کودک 3 ماهه اش انجام شد. او در حالی شروع به رانندگی کرد که کودک 3 ماهه اش نیز همراه او بود. سیستم Howler ماشین از فاصله 5 متری اخطار داد و کودک هم به هیچ وجه مضطرب نشد.
او گفت: من یک نوع صدای بلند و عمیق را شندیم.  احساس کردم آن ها بسیار نزدیک هستند. با این حال، این احساس را به شما القا می کند که آن ها در ماشین با ما هستند و وزوز می کند.
بر اساس گزارش های پلیس، هر زمان که افسر پلیس در شرایط اضطراری قرار داشته باشد، می تواند از سیستم Howler علاوه بر آژیر استفاده کند.
 howler سیستم جدید اخطار پلیس
نکته مهم این است که هرکسی قادر به به احساس صدای وزوز نیست. همچنین به شهری که در آن قرار دارد نیز بستگی دارد. برای مثال اگر مکانی که در آن قرار دارید شلوغ باشد، این شانس وجود دارد که این صدا برای بسیاری از افراد احساس شود. البته ساختمان ها و ماشین ها نیز ممکن است باعث از بین رفتن این ارتعاش شود.
تا کنون 180 Howler در جاده وجود دارد. هدف ما این است که تا سال آینده به مورد برسد.

 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید