تبلیغات و درج آگهی

با گسترش روز افزون اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی و استقبال کاربران از فضای مجازی باعث شده تا صاحبان کسب و کارها ، مدیران و وبمستر ها تلاش کنند تا به بهترین شکل در فضای مجازی دیده شوند .
در این میان بهترین رسانه ای که در حال حاضر می تواند به رشد کسب و کار و همینطور برند سازی شما کمک کند اینترنت و فضای مجازی است.
سایتI Like Php به عنوان یک رسانه تخصصی و پرمخاطب در زمینه ی برنامه نویسی و حوزه IT با بازدید روزانه 4590 با IP های متفاوت فرصت های بی نظیری را برای تان فراهم کرده است، که بتوانید در فضای مجازی در میان رقبا بخوبی دیده شوید .

dividir

معرفی وب سایت ilikephp.ir :

وب سایت Ilikephp.ir یک وب سایت تخصصی و به روز در زمینه It و برنامه نویسی فعالیت خود را از سال 94 شروع نموده و با حضور کاربران وفادار که روز به روز به تعداد آنها نیز افزوده می شود تا به امروز توانسته پیشرفت چشمگیر را از آن خود کند .
در این سالها وب سایت ilikephp.ir توانسته است با برگزاری بیش از 100 دوره ی موفق و پر بازدید اینترنتی به صورت متنی و ویدئویی مخاطبان زیادی را در حوزه تخصصی خود جذب کند .
هدف ما بهترین بودن در حوزه تخصصی فعالیت مان است ، که تا به امروز به لطف خدا توانسته ایم با حضور بیش از 100 مدرس در سایت ilikephp.ir مخاطبان زیادی را در سایت و کانال تلگرام جذب کنیم . شرایط تبلیغات : تبلیغات در سایت ilikephp.ir از نظر نوع تبلیغات و هزینه به شرح زیر می باشد :

توجه : تبلیغات ویژه آموزشگاه ها با تخفیف در نظر گرفته می شود .
برای اطلاع از شرایط تبلیغات و همکاری ، با شماره تلفن 09126146822 ( آقای حاتمی نیا) تماس بگیرید .